bootstrap templates

ÜTS Entegrasyonu

ÜTS yazılımı ile, Bakanlık sistemine yapmanız gereken bildirim ve sorgulama işlemlerini ticari sisteminiz ile entegreli bir şekilde ÜTS bildirim platformuna aktarabilirsiniz. ÜTS platformuna kayıtlı olan ürünlerinizi otomatik olarak algılayan ve bu ürünler ile ilgili işlem yaptığınızda bildirim yapılması için kullanıcıyı yönlendiren Evira ÜTS yazılımı ile bildirimlerinizi çok daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
 Logo, Netsis, Mikro sistemleri ile tam entegreli,
esnek ve kolay kullanım amaçlı tasarlanmış bir uygulama


1 Ay Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz  ÜTS Entegrasyon Yazılımı, ÜTS Ürün Takip Sisteminde kayıtlı firmanız ile bağlantı kurarak Ürün Takip Sistemi Web Sayfası üzerinden yapacağınız tüm bildirim işlemlerini uygulama üzerinden zahmetsizce yapılmasını sağlamaktadır. Böylece Üretim, İthalat, Stok, Envanter, Alma, Verme gibi sistem üzerindeki tüm bildirimleri tek bir buton ile gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm bildirimler bildirim tablolarında kayıtlı kalır. Dilediğiniz zaman bildirimlere ait barkod(UBB), lot, tarih, evrak numarası, kurum numarası gibi bilgilere anında erişebilir ve raporlayabilirsiniz. Aynı listeler üzerinden bildirim iptallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İşlevsel Entegrasyon Altyapısı ile mevcut olarak kullandığınız Muhasebe Yazılımına entegrasyon sağlanabileceği 
Bulunduğunuz şehir farketmeksizin uzaktan erişim ile kurulumunuz gerçekleştirilmektedir. Teknik Destek için firmamız 7/24 hizmet vermektedir.


>>> Entegrasyon için neden  tercih etmeliyiz?
* Uygun Maliyet ve Profesyonel Teknik Destek
* ÜTS Değişikliklerine göre sürekli olarak Ücretsiz Güncelleme
* Sağlık sektörü firmalarının ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesiyle hazırlanmış bir uygulama.
* Sistem üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm bildirimler kendi bilgisayarınızda yedekleneceği için veri güvenlik riskiniz minimum düzeydedir.
* Muhasebe Sistemlerine Entegrasyon Çeşitliliği ve Kendi Muhasebe Yazılımı Opsiyonu
* Esnek yazılım altyapasına sahip olması sebebiyle firmanıza özel modül ve özellik geliştirme seçeneği.


Daha Fazla Bilgi İçin
Bizimle İletişime Geç
0(507) 234 54 27
[email protected]
Varlık Mahallesi 192 Sok. Sekizler Apt. No:4/B Muratpaşa ANTALYA